Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Miłość po miłości

  Przyjaźń, która przeradza się w miłość w argentyńskim dramacie „Miłość po miłości”. Tajemnicza historia pokazuje, jak przeplatają się losy czterech bohaterów. W samym sercu Buenos Aires zaczyna się piękny romans między mężczyzną a kobietą. Skrywane uczucie dwójki kochanków zadecyduje o zmianach w życiu całej czwórki i ich przyszłości. Niespodziewanie odkrywają jednak zdradę swoich partnerów, która wychodzi na jaw w wyniku wypadku samochodowego. Damian Kaplan wpada w śpiączkę, natomiast ciało Caroliny Fazzio znika. Miłość, zdrada i moralne dylematy układają się w opowieść o sile uczuć i przeznaczenia.
 • Rozmowy w toku

  Na widzów sztandarowego programu TVN czeka wiele ciekawych tematów! Po pierwsze – startuje akcja zorganizowana przez redakcję „Rozmów w toku” - „Nie daj się zjeść anoreksji!”, w ramach której specjalnym gościem Ewy Drzyzgi będzie Sven Hannawald, światowej sławy niemiecki skoczek narciarski. Po drugie - uczestnicy programu nie tylko opowiedzą swoje historie i podzielą się problemami w studiu, ale również poza nim otrzymają wsparcie i pomoc. Po trzecie – możemy spodziewać się wielu nieporuszanych tematów, wyjątkowych i oryginalnych gości oraz ciekawych rozwiązań ich rozterek. Ewa Drzyzga już wielokrotnie rozmawiała z kobietami i dziewczynami cierpiącymi na anoreksję. Niektórym udało się pomóc, ale inne nie były gotowe stanąć do walki z wyniszczającą chorobą. Niestety, cierpi na nią coraz więcej nastolatek, a ich rodzice często nie wiedzą jak pomóc dziecku. To właśnie z myślą o tych młodych dziewczynach i ich rodzicach „Rozmowy w toku” zorganizowały akcję „Nie daj się zjeść anoreksji!”. Jej celem jest pokazanie jak ograniczać warunki sprzyjające rozwojowi choroby i jak sobie z nią radzić. Poza rozmowami w studiu, uczestnicy programu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez dietetyków i psychologów. Ale na anoreksję zapadają nie tylko kobiety. Program ma nagłośnić, że dotyka ona także panów, o czym rzadziej słyszy się w mediach. O swoich przeżyciach w walce z anoreksją opowie Ewie Drzyzdze specjalny gość programu, Sven Hannawald. Kilka lat temu był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Jako pierwszy wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Szybką i spektakularną karierę przerwał na skutek swoich zmagań z anoreksją i depresją. Do studia zawitają również osoby zawiedzione swoimi związkami i partnerami. Czeka na nich niezwykły sprawdzian! Będą mogły zamienić się drugimi połówkami na 24 godziny, aby sprawdzić jak to jest żyć u boku innego partnera. Czy rzeczywiście lepiej? Tymczasem panie narzekające na dodatkowe kilogramy pod okiem specjalistów postarają się zmierzyć z racjonalną dietą i dużą porcją ruchu. Czy starczy im silnej woli? A samotni i nieśmiali panowie przejdą kurs uwodzenia kobiet. Następnie sami spróbują swoich sił w sztuce flirtowania. Wykrywacz kłamstw nadal w grze! Posłuży już nie tylko badaniu wierności partnerów, ale także sprawdzaniu ich finansowej uczciwości. Prowadząca: Ewa Drzyzga
 • Singielka

  Cała redakcja jest wstrząśnięta omdleniem Patryka. Elka przypomina sobie o tabletkach, które zażywał i pędzi do szpitala. Tomasz wspiera Sylwię, pomaga jej przygotować do otwarcia atelier. Nadal jednak gryzie go sytuacja z Elką. Podobny dylemat ma Natalia, która wyrzuca Robertowi, że szuka sensu życia. Robert podpowiada jej, gdzie może go znaleźć.
 • Dzień Dobry TVN

 • TRWA

  Szpital

  Upadek ze skały / Zawał serca u kobiety. Pacjentem doktora Eryka Wajmana jest 16-letni Bartosz Bienias, który uciekając z domu spadł z wysokiej skały i doznał poważnych obrażeń. Chłopak bardzo cierpi. Tymczasem do szpitala trafia 40-letnia Alicja Walska, która nagle zasłabła podczas rozmowy z bratem. Kobieta skarży się na ból brzucha i wymiotuje. Chorą zajmuje się dr Michał Morawski. Bartosz Bienias chciał uciec z domu po tym, jak przypadkiem dowiedział się, że jest adoptowany. Chłopak czuje się oszukany i ma ogromny żal do przybranych rodziców. Tymczasem okazuje się, że biologiczna matka, która oddała Bartosza do adopcji, chce go nagle odzyskać. Tomasz Kolski – brat Alicji Walskiej, chce wyciągnąć od niej pieniądze na łapówkę, żeby wybrnąć z finansowych kłopotów. Mężczyzna ciągle wykorzystuje siostrę i żąda od niej pieniędzy. Ta czuje się za niego odpowiedzialna i daje się oszukiwać. W szpitalu pojawia się mąż kobiety, który nie znosi szwagra i podejrzewa go o złe intencje. Wkrótce do Alicji dociera, że jej brat jest zwykłym oszustem. W międzyczasie okazuje się, że kobieta ma zawał serca. Bartosz Bienias jest w fatalnym stanie. Ma skomplikowane złamanie nogi, które zagraża całemu organizmowi. Czeka go amputacja! W zaistniałej sytuacji biologiczna matka rezygnuje z odzyskania syna. Kobieta nie chce mieć chorego dziecka, które być może już nigdy nie wróci do pełnej sprawności…
 • Kobieta na krańcu świata 9

  Belgia, Bruksela, samo serce Unii Europejskiej. Ze Starego Kontynentu wyjechało ponad 5 tysięcy osób, a z samej tylko Belgii, aż ponad 500 osób, żeby walczyć po stronie tzw. Państwa Islamskiego. Młodzi ludzie, w tym kobiety i dzieci. Co wydarzyło się w ich życiu, że przystąpili do organizacji terrorystycznej? Martyna wraz z ekipą udała się miedzy innymi do dzielnicy Brukseli, Molenbeeck, skąd wyjechało do Syrii najwięcej osób. Podróżniczka spotkała się z Matkami dżihadystów, aby spróbować to zrozumieć.
 • Ugotowani 10

  Na widzów czekają cztery kulinarne uczty, przygotowane przez uczestników ze Szczecina. Czym tym razem zaskoczą „Ugotowani”? Czterej nieznajomi, cztery kolacje i cztery spotkania pełne niewiadomych. Komu przypadnie uznanie i słodki smak zwycięstwa? Przy jednym stole spotkają się: Anna Pijanowska – właścicielka sklepu z oświetleniem i meblami. Zajmuje się też projektowaniem ubrań. Ania jest osobą, która bardzo ceni sobie elegancję i dobry gust, także ta na talerzu. Jest zadowoloną żoną i mamą dwójki dzieci. Przyznaje, że potrafi wybuchnąć, choć bardzo tego nie lubi. Zdecydowanie woli swoje spokojne i ciepłe oblicze. Oskar Sojka – informatyk i współwłaściciel firmy informatycznej. Z całą stanowczością zapewnia, że nie jest stereotypowym „internetowym geekiem”. Jego największa pasja to majsterkowanie, a pasję tę najchętniej wciela w życie w trakcie remontowania mieszkania. Mówi o sobie, że jest człowiekiem pedantycznym, co czasem wręcz przeszkadza mu w życiu. Karolina Rutkowska – na co dzień prowadzi firmę sprzedającą ekskluzywną żywność. Stara się realizować misję oswajania Polaków z kulinarnymi nowinkami. Jest osobą kreatywną i bardzo ciekawą świata. Lubi kumulować pozytywne emocje na zapas. Rafał Roguszka – pomysłodawca i kreator wydarzeń kulturalnych. Zawodowo i emocjonalnie związany z Domem Kultury „13 Muz”. Kocha pracę z zespołem ludzi, zwłaszcza tych kreatywnych. Poza pracą spełnia się w świecie dźwięków – gra na basie w zespole muzycznym. Nie ukrywa, że jest człowiekiem, po którym od razu widać emocje i intencje. W tym odcinku przekonamy się, czy delikates może być kontrowersyjny, kto odważy się na konsumpcję w ciemno, oraz komu stres da się najbardziej we znaki. Kto tym razem zaskoczy rywali oryginalną kompozycją, niepowtarzalnym smakiem i niezapomnianą atmosferą?
 • Szkoła

  Iwona Rusek i Matylda Przybylska z pierwszej klasy liceum, kochają się w tym samym chłopaku. Kamil Kosowski jest nowym uczniem w ich klasie, a dziewczyny rywalizują o jego względy. Kamilowi także wpadła w oko jedna z nich - Iwona. Dziewczyna prowadzi videobloga kulinarnego. Matylda nie zamierza jednak odpuścić i postanawia walczyć o chłopaka. Postanawia upokorzyć dziewczynę… Mateusz Wosiak jest uczniem 1c gimnazjum. Chłopiec panicznie boi się dentysty i próbuje wszelkimi sposobami poradzić sobie z silnym bólem zęba, żeby tylko uniknąć wizyty u stomatologa. Nastolatek wstydzi się tego i nie chce przyznać się nikomu, że panikuje przed dentystą. Szczególnie zależy mu na tym, aby o jego lęku nie dowiedziała się koleżanka, która wpadła mu w oko. By uniknąć wizyty u stomatologa Mateusz postanawia sam „wyleczyć” bolącego zęba…
 • Królowa serc

  Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany. Była dziewczyna Nicolasa, córka mafioso Victora de Rosas, popełnia samobójstwo. Wściekły ojciec obwinia chłopaka o śmierć Camili i zleca zabójstwo Nicolasa. W dniu planowanego ślubu z Reiną, Nicolas zostaje postrzelony. Udaje mu się przeżyć, jednak w wyniku knowań Victora trafia do więzienia i znika na osiem lat. Intrygi de Rosas i zakochanej w Nicolasie Estefanii rozdzielają go z Reiną. Jako tajny agent po latach wraca do Las Vegas i dowiaduje się, że jego ukochana właśnie wychodzi za mąż za Victora. Gdy Nicolas staje w drzwiach kościoła, Reina, nie zważając na złożoną właśnie przysięgę małżeńską, wybiega za ukochanym. Właśnie wtedy dochodzi do tragicznego wypadku… Gdy Reina budzi się ze śpiączki, okazuje się, że straciła pamięć.
 • Serwis pogodowy – Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy – Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
 • W czym do ślubu? 2

  Obecnie zawodowo Ola zajmuje się pisaniem sprawozdań sądowych, ale wciąż szuka właściwiej ścieżki kariery. Nie szuka natomiast miłości, bo ta... sama ją znalazła, jeszcze w Oleśniku, gdzie do niedawna mieszkała. W tej małej miejscowości w województwie lubelskim odnalazła również bratnią duszę – przyjaciółkę Magdę. I choć przyszła panna młoda to delikatna marzycielka kochające modę i ekstrawagancję, a jej świadkowa to chłopczyca, która unika sukienek i wywraca się, gdy ma na nogach szpilki, to dziewczyny rozumieją się bez słów. Obie też chcą po prostu wyglądać na ślubie pięknie i szałowo. Co tym razem obu "wariatkom" podpowie nasza specjalistka od najpiękniejszych sukni ślubnych?
 • Miłość po miłości

  Przyjaźń, która przeradza się w miłość w argentyńskim dramacie „Miłość po miłości”. Tajemnicza historia pokazuje, jak przeplatają się losy czterech bohaterów. W samym sercu Buenos Aires zaczyna się piękny romans między mężczyzną a kobietą. Skrywane uczucie dwójki kochanków zadecyduje o zmianach w życiu całej czwórki i ich przyszłości. Niespodziewanie odkrywają jednak zdradę swoich partnerów, która wychodzi na jaw w wyniku wypadku samochodowego. Damian Kaplan wpada w śpiączkę, natomiast ciało Caroliny Fazzio znika. Miłość, zdrada i moralne dylematy układają się w opowieść o sile uczuć i przeznaczenia.
 • Szkoła

  Do klasy 1b gimnazjum dołącza nowa uczennica, 13-letnia Patrycja Socha. Dziewczyna ma wrodzoną wadę kręgosłupa i od dziecka porusza się na wózku inwalidzkim. Dotąd miała nauczanie indywidualne. Jest bardzo przejęta pójściem do szkoły. W tym samym gimnazjum uczy się jej siostra, Dominika. Dziewczyna nie jest jednak wsparciem dla swojej młodszej siostry, nie przyznaje się do niej i wstydzi się tego, że Patrycja jest na wózku. Niespodziewanie, dużą uwagę na Patrycję zwraca chłopak jej siostry… Barbara Gruszka jest wychowawczynią klasy 1d gimnazjum. Uczniowie nie oswoili się jeszcze z nową szkołą i nauczycielka ma kłopoty, żeby ich zdyscyplinować. Gimnazjaliści uważają, że nauczycielka uwzięła się na nich, bo na każdej lekcji robi im kartkówki. Dwie uczennice, Magda i Inga, wpadają na pomysł, aby zeswatać Barbarę Gruszkę z nauczycielem W-F, Tomaszem Dudziakiem. Kupują feromony miłości i wysyłają nauczycielce miłosne smsy z telefonu wuefisty…
 • Ukryta prawda

  Jacek (34) jest doktorem socjologii. Pracuje na prywatnej uczelni, gdzie dzieli gabinet z żoną (Agnieszka), którą poznał jeszcze w trakcie studiów. Małżeństwo ma 2-letniego syna (Kacper). Jacek przyłapuje Agnieszkę na zażywaniu narkotyków. Kobieta próbuje bagatelizować problem. Twierdzi, że to przez stres (jej matka niedawno przeszła zawał), ale przecież nie jest narkomanką, to tylko jednorazowa sytuacja. Wkrótce w instytucie pojawia się Michał (41) – Polak z Niemiec, który przyjechał na 3-miesięczne stypendium z Monachium. Michał trafia do gabinetu Jacka i Agnieszki. Agnieszka zaczyna coraz bardziej popadać w nałóg. Robi to nawet w pracy, czego świadkiem jest Michał. Jacek, wstrząśnięty takim rozwojem wypadków, próbuje doprowadzić żonę do porządku, jednocześnie kryjąc ją na uczelni. Relacje między małżonkami stają się coraz bardziej napięte. Jacek nie wyobraża sobie, żeby Agnieszka wychowywała w takim stanie syna, grozi jej rozwodem. Okazuje się, że Agnieszka miała już kiedyś problem z narkotykami. Czy Jackowi uda się wpłynąć na żonę?
 • wieczór
 • Szpital

  Nastolatka pod wpływem alkoholu / Bandyta z raną postrzałową. Jan Puchalski przywozi na SOR swoją 15-letnią córkę Anię, która upiła się na szkolnej dyskotece. Mężczyzna nie wierz, że córka sama sięgnęła po alkohol i o wszystko obwinia jej koleżanki. Pacjentką zajmuje się dr Michał Morawski. Tymczasem pogotowie przywozi właściciela kantoru, który ma rany postrzałowe klatki piersiowej i brzucha. Napadnięty mężczyzna został postrzelony, gdy rozpoznał jednego z napastników. Pacjentem zajmuje się dr Piotr Wójtowicz, który natychmiast musi go zoperować. Chwilę później w szpitalu pojawia się 20-letni Natan Czyż – jeden z bandytów, który został postrzelony w nogę podczas policyjnej obławy. Ania Puchalska jest rozpieszczona i zarozumiała. Matka dziewczyny wiele lat temu opuściła rodzinę. Ojciec stara się wynagrodzić córce brak matki i rozpieszcza ją na każdym kroku. Nie rozumie, że tym samym jej szkodzi. Niebawem okazuje się, że Ania Puchalska pije od kilku dni, bo rzucił ją chłopak, który nie mógł już z nią wytrzymać. Natan Czyż zamyka się w pokoju zabiegowym z dr Dominiką i zmusza ją, żeby wyjęła mu kulę z nogi. Lekarka jest przerażona, bo chłopak cały czas grozi jej bronią. Personel szpitala szybko orientuje się w sytuacji i wzywa policję. Tymczasem podczas usuwania kuli z nogi bandyty, dochodzi do niebezpiecznego krwawienia…
 • Fakty

 • Podatek od miłości - relacja z premiery

 • Sport

 • Pogoda

 • Raport smogowy – wiem czym oddycham

 • Podatek od miłości - relacja z premiery

 • Uwaga!

 • Na Wspólnej 16

  Traumatyczne spotkanie Elizy z jej szefem – gwałcicielem! Eliza musi w końcu wrócić do pracy. Dziewczyna cierpni na myśl o spotkaniu z szefem gwałcicielem. Spotkanie z Hubertem jest dla Cieleckiej bardzo traumatyczne – szczególnie, że mężczyzna sugeruje, że sama tego chciała! Co zrobi Eliza? Iza ma prać pieniądze mafii! Jerzy jest wściekły na Izę – znowu wplątała się w kłopoty! Brzozowska próbuje negocjować z gangsterem Hajdukiem – chce sprzedać mu swoje udziały w fitness-clubie. Mafioso się nie zgadza. Od dzisiaj Iza ma prać jego brudne pieniądze! Danka ma nowego ucznia… z poważnymi problemami! Marek dzwoni do Natalii – chce się dowiedzieć, dlaczego jego była kochanka wczoraj płakała. Tymczasem w szkole Danki, nowy uczeń - Leszek przeżywa bardzo trudne chwile. Koledzy – wiedząc, że jest synem wojskowego – ostro wyżywają się na nim!
 • 19 +

  Zuza pragnie dowiedzieć się, kim są jej biologiczni rodzice. Dziewczyna postanawia pojechać do Urzędu Stanu Cywilnego , ponieważ uważa, że tam zdobędzie więcej informacji na temat swojej rodziny. Wkrótce dochodzi do spotkania między Zuzą a jej matką… Sara pragnie pozbyć się Krzyśka i prosi o pomoc Iwonę. Chłopak niewiele pamięta z poprzedniego dnia. Kiedy dowiaduje się, że Oskar wraz z dziewczyną chcą wykupić jego udziały postanawia dać im nauczkę. Wrabia współwłaściciela w zakup nielegalnego alkoholu. W pubie natychmiast zjawia się policja. Oskar zostaje oskarżony o popełnienie przestępstwa.
 • Idealna niania 8

  Do tej pory Sarze i Piotrkowi w opiece nad Wiktorią i Nikolą bardzo pomagała teściowa Lidia, właściwie można powiedzieć, że była na każde zawołanie. Lidia jest księgową i przez ostatnich kilka lat tylko dorabiała w tym zawodzie, ale ma coraz więcej zleceń i nie może poświęcać wnuczkom tyle czasu, co do tej pory. Piotrek często wyjeżdża w kilkudniowe delegacje i nagle zrobił się duży kłopot: kto i kiedy odbierze dzieci z przedszkola, zaprowadzi do szkoły, da dziewczynkom obiad? Dlatego zdecydowali się poszukać niani. Tylko czy uda im się znaleźć taką, która będzie traktować Wiki i Niki jak księżniczki…?
 • Projekt Lady 2

  Każdy zasługuje na szansę. A już na pewno te osoby, które pragną zmiany i same, z własnej woli, podejmują walkę o swoją przyszłość. Nie inaczej jest w przypadku uczestniczek Projektu Lady. Mogą one stać się nowoczesnymi kobietami z klasą. Oczywiście, jeśli tylko same dadzą sobie tę szansę. Rezygnacja z dotychczasowego wizerunku w poprzednim odcinku, była dla nich bardzo trudnym wyzwaniem. Dla niektórych wręcz na granicy wytrzymałości. Jednak wola walki zwyciężyła i kolejny etap w szkole dla dam, pozostałe w programie dziewczęta, mają już za sobą. Po tych ogromnych zmianach, czas na konfrontację z bliskimi, którzy odwiedzą je w Radziejowicach. Jak rodzina i przyjaciele zareagują na metamorfozy uczestniczek „Projektu Lady”? Czy przeżyją szok? Czy każda z dziewcząt będzie zadowolona z tej wizyty? Dla której z nich będzie to bardzo bolesne przeżycie, które sprawi, że zacznie inaczej traktować swój udział w programie? Mikołaj Rey i jego żona Patrycja Sobańska-Rey, pomogą przygotować przyjęcie dla długo wyczekiwanych gości. Niektóre z dziewcząt wykażą się pełnym zaangażowaniem, a inne nie będą chciały przełamać się i zdobywać kolejnych umiejętności. Dla której z nich praca w kuchni okaże się zbyt trudnym zadaniem? I o ile gotowanie pod okiem szefa kuchni, Mikołaja Reya, będzie przebiegało sprawnie, o tyle koordynacja prac uczestniczek bez nadzoru i profesjonalnej pomocy, może okazać się naprawdę trudna. Kto ma być szefem i wydawać rozkazy? A kto ma je tylko wykonywać? Nie obejdzie się bez kłótni, napięć, wpadek i stresujących sytuacji. W związku z wizytą rodzin i bliskich, Tatiana weźmie na warsztat temat bardzo ważny i często bolesny w przypadku dziewcząt z problemami. Aby móc pójść o krok dalej w swoim rozwoju i zmienić swoje podejście do życia oraz aby być świadomym swoich emocji, bardzo istotną sprawą jest rozliczenie się ze swoim dzieciństwem. Kto był najważniejszy dla uczestniczek Projektu Lady w ich życiu? Do kogo mają największy żal? Kto miał na nie największy wpływ? A na kogo one wpływały? Dla jednej z nich te warsztaty będą przełomowe. Dla której? Dowiecie się już 10 lipca, o godz. 20:55, w TVN!
 • Nena

  Tytułowa bohaterka filmu to nastolatka, mieszkająca na holenderskiej prowincji. Wyróżnia ją fascynacja punkiem, łobuzerskie i niepokorne zachowanie i gra w baseball. Jej głównym problemem jest ciężko chory ojciec, przykuty do wózka inwalidzkiego. Po raz kolejny próbował on popełnić samobójstwo, nie widząc sensu w dalszym życiu z nieuleczalną chorobą. Dziewczynie udaje się nawiązać z ojcem coraz lepszy kontakt. Ma nadzieję, że uda jej się odwieść go od kolejnych prób samobójczych. W tym samym czasie Nena poznaje Carla, nastolatka, trenującego baseball. Zakochuje się w sobie od pierwszego wejrzenia. Zafascynowana chłopakiem Nena przeżywa z nim piękne chwile pierwszej miłości. Próbuje pogodzić spotkania z chłopakiem z opieką nad chorym ojcem. Życie między miłością a śmiercią jest pierwszą próbą dojrzewania młodej dziewczyny. Jej historia rozgrywa się na tle przemian 1989 roku, upadku muru berlińskiego i zmian na politycznej mapie Europy. Film "Nena" otrzymał Kryształowego Niedźwiedzia - Nagrodę Międzynarodowego Jury Generacji 14plus - na festiwalu Berlinale w 2015 roku.
 • Doradca smaku-Zupa z papryki z jabłkami i chrupiącymi pestkami

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Miłość po miłości

  Przyjaźń, która przeradza się w miłość w argentyńskim dramacie „Miłość po miłości”. Tajemnicza historia pokazuje, jak przeplatają się losy czterech bohaterów. W samym sercu Buenos Aires zaczyna się piękny romans między mężczyzną a kobietą. Skrywane uczucie dwójki kochanków zadecyduje o zmianach w życiu całej czwórki i ich przyszłości. Niespodziewanie odkrywają jednak zdradę swoich partnerów, która wychodzi na jaw w wyniku wypadku samochodowego. Damian Kaplan wpada w śpiączkę, natomiast ciało Caroliny Fazzio znika. Miłość, zdrada i moralne dylematy układają się w opowieść o sile uczuć i przeznaczenia.
 • Ukryta prawda

  Jacek (34) jest doktorem socjologii. Pracuje na prywatnej uczelni, gdzie dzieli gabinet z żoną (Agnieszka), którą poznał jeszcze w trakcie studiów. Małżeństwo ma 2-letniego syna (Kacper). Jacek przyłapuje Agnieszkę na zażywaniu narkotyków. Kobieta próbuje bagatelizować problem. Twierdzi, że to przez stres (jej matka niedawno przeszła zawał), ale przecież nie jest narkomanką, to tylko jednorazowa sytuacja. Wkrótce w instytucie pojawia się Michał (41) – Polak z Niemiec, który przyjechał na 3-miesięczne stypendium z Monachium. Michał trafia do gabinetu Jacka i Agnieszki. Agnieszka zaczyna coraz bardziej popadać w nałóg. Robi to nawet w pracy, czego świadkiem jest Michał. Jacek, wstrząśnięty takim rozwojem wypadków, próbuje doprowadzić żonę do porządku, jednocześnie kryjąc ją na uczelni. Relacje między małżonkami stają się coraz bardziej napięte. Jacek nie wyobraża sobie, żeby Agnieszka wychowywała w takim stanie syna, grozi jej rozwodem. Okazuje się, że Agnieszka miała już kiedyś problem z narkotykami. Czy Jackowi uda się wpłynąć na żonę?
 • Rozmowy w toku

  Na widzów sztandarowego programu TVN czeka wiele ciekawych tematów! Po pierwsze – startuje akcja zorganizowana przez redakcję „Rozmów w toku” - „Nie daj się zjeść anoreksji!”, w ramach której specjalnym gościem Ewy Drzyzgi będzie Sven Hannawald, światowej sławy niemiecki skoczek narciarski. Po drugie - uczestnicy programu nie tylko opowiedzą swoje historie i podzielą się problemami w studiu, ale również poza nim otrzymają wsparcie i pomoc. Po trzecie – możemy spodziewać się wielu nieporuszanych tematów, wyjątkowych i oryginalnych gości oraz ciekawych rozwiązań ich rozterek. Ewa Drzyzga już wielokrotnie rozmawiała z kobietami i dziewczynami cierpiącymi na anoreksję. Niektórym udało się pomóc, ale inne nie były gotowe stanąć do walki z wyniszczającą chorobą. Niestety, cierpi na nią coraz więcej nastolatek, a ich rodzice często nie wiedzą jak pomóc dziecku. To właśnie z myślą o tych młodych dziewczynach i ich rodzicach „Rozmowy w toku” zorganizowały akcję „Nie daj się zjeść anoreksji!”. Jej celem jest pokazanie jak ograniczać warunki sprzyjające rozwojowi choroby i jak sobie z nią radzić. Poza rozmowami w studiu, uczestnicy programu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez dietetyków i psychologów. Ale na anoreksję zapadają nie tylko kobiety. Program ma nagłośnić, że dotyka ona także panów, o czym rzadziej słyszy się w mediach. O swoich przeżyciach w walce z anoreksją opowie Ewie Drzyzdze specjalny gość programu, Sven Hannawald. Kilka lat temu był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Jako pierwszy wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Szybką i spektakularną karierę przerwał na skutek swoich zmagań z anoreksją i depresją. Do studia zawitają również osoby zawiedzione swoimi związkami i partnerami. Czeka na nich niezwykły sprawdzian! Będą mogły zamienić się drugimi połówkami na 24 godziny, aby sprawdzić jak to jest żyć u boku innego partnera. Czy rzeczywiście lepiej? Tymczasem panie narzekające na dodatkowe kilogramy pod okiem specjalistów postarają się zmierzyć z racjonalną dietą i dużą porcją ruchu. Czy starczy im silnej woli? A samotni i nieśmiali panowie przejdą kurs uwodzenia kobiet. Następnie sami spróbują swoich sił w sztuce flirtowania. Wykrywacz kłamstw nadal w grze! Posłuży już nie tylko badaniu wierności partnerów, ale także sprawdzaniu ich finansowej uczciwości. Prowadząca: Ewa Drzyzga
 • Serwis pogodowy – Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy – Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Idealna niania 8

  Do tej pory Sarze i Piotrkowi w opiece nad Wiktorią i Nikolą bardzo pomagała teściowa Lidia, właściwie można powiedzieć, że była na każde zawołanie. Lidia jest księgową i przez ostatnich kilka lat tylko dorabiała w tym zawodzie, ale ma coraz więcej zleceń i nie może poświęcać wnuczkom tyle czasu, co do tej pory. Piotrek często wyjeżdża w kilkudniowe delegacje i nagle zrobił się duży kłopot: kto i kiedy odbierze dzieci z przedszkola, zaprowadzi do szkoły, da dziewczynkom obiad? Dlatego zdecydowali się poszukać niani. Tylko czy uda im się znaleźć taką, która będzie traktować Wiki i Niki jak księżniczki…?
 • Fakty

 • Sport

 • Pogoda

 • Raport smogowy – wiem czym oddycham

 • Uwaga!

 • Szkoła

  Do klasy 1b gimnazjum dołącza nowa uczennica, 13-letnia Patrycja Socha. Dziewczyna ma wrodzoną wadę kręgosłupa i od dziecka porusza się na wózku inwalidzkim. Dotąd miała nauczanie indywidualne. Jest bardzo przejęta pójściem do szkoły. W tym samym gimnazjum uczy się jej siostra, Dominika. Dziewczyna nie jest jednak wsparciem dla swojej młodszej siostry, nie przyznaje się do niej i wstydzi się tego, że Patrycja jest na wózku. Niespodziewanie, dużą uwagę na Patrycję zwraca chłopak jej siostry… Barbara Gruszka jest wychowawczynią klasy 1d gimnazjum. Uczniowie nie oswoili się jeszcze z nową szkołą i nauczycielka ma kłopoty, żeby ich zdyscyplinować. Gimnazjaliści uważają, że nauczycielka uwzięła się na nich, bo na każdej lekcji robi im kartkówki. Dwie uczennice, Magda i Inga, wpadają na pomysł, aby zeswatać Barbarę Gruszkę z nauczycielem W-F, Tomaszem Dudziakiem. Kupują feromony miłości i wysyłają nauczycielce miłosne smsy z telefonu wuefisty…
 • Serwis pogodowy – Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy – Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • 19 +

  Zuza pragnie dowiedzieć się, kim są jej biologiczni rodzice. Dziewczyna postanawia pojechać do Urzędu Stanu Cywilnego , ponieważ uważa, że tam zdobędzie więcej informacji na temat swojej rodziny. Wkrótce dochodzi do spotkania między Zuzą a jej matką… Sara pragnie pozbyć się Krzyśka i prosi o pomoc Iwonę. Chłopak niewiele pamięta z poprzedniego dnia. Kiedy dowiaduje się, że Oskar wraz z dziewczyną chcą wykupić jego udziały postanawia dać im nauczkę. Wrabia współwłaściciela w zakup nielegalnego alkoholu. W pubie natychmiast zjawia się policja. Oskar zostaje oskarżony o popełnienie przestępstwa.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W kolejnym sezonie Sędzia Anna Maria Wesołowska będzie rozstrzygać sprawy, na temat których trwają poważne dyskusje w mediach. Dokładne poznanie tych historii wymagać będzie od niej i prokuratorów sprawdzenia miejsc dokonania przestępstw. Adwokaci natomiast poszukają dowodów niewinności swoich klientów, również poza salą sądową. Jak się okaże, mogą one wpłynąć na ostateczny wyrok sądu… Wszystkie historie prezentowane w serialu zaczerpnięte są z wokand polskich sądów karnych.
dalej