Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Na przekór przeznaczeniu

  Gertrudis i Armida to dwie siostry, mające kompletnie różne charaktery. Po śmierci rodziców opiekę nad nimi przejęła ciotka, Luzmilla, która zmusiła dziewczyny do pracy w jej restauracji. Dorastające siostry mają dosyć jej podłego i despotycznego charakteru. Dowiadują się również, że ciotka ma zamiar oddać je pod opiekę swojego kochanka. Postanawiają więc uciec z wyspy i rozpocząć własne życie. Jednak skomplikowany plan nie zostaje uwieńczony sukcesem. Gertrudis podczas kłótni z ciotką doprowadza do pożaru restauracji. Widząc to, Armida myśli, że dziewczyna zginęła. Dwadzieścia lat później. Armida pracuje jako służąca w domu bogatego Ismaela Herrery. Zamierza jednak porzucić posadę i otworzyć szkołę tańca, o czym marzyła od dawna. Gertrudis zaś założyła rodzinę wraz z mężczyzną, który zajął się nią po ucieczce z wyspy. Teraz jest on właścicielem firmy transportowej i właśnie przekazuje interes swoim synom. Od tragicznych wydarzeń z ich młodości siostry nie miały ze sobą kontaktu. Czy teraz, po długiej rozłące, los da im okazję do spotkania i odbudowania więzi?
 • Rozmowy w toku

  Na widzów sztandarowego programu TVN czeka wiele ciekawych tematów! Po pierwsze – startuje akcja zorganizowana przez redakcję „Rozmów w toku” - „Nie daj się zjeść anoreksji!”, w ramach której specjalnym gościem Ewy Drzyzgi będzie Sven Hannawald, światowej sławy niemiecki skoczek narciarski. Po drugie - uczestnicy programu nie tylko opowiedzą swoje historie i podzielą się problemami w studiu, ale również poza nim otrzymają wsparcie i pomoc. Po trzecie – możemy spodziewać się wielu nieporuszanych tematów, wyjątkowych i oryginalnych gości oraz ciekawych rozwiązań ich rozterek. Ewa Drzyzga już wielokrotnie rozmawiała z kobietami i dziewczynami cierpiącymi na anoreksję. Niektórym udało się pomóc, ale inne nie były gotowe stanąć do walki z wyniszczającą chorobą. Niestety, cierpi na nią coraz więcej nastolatek, a ich rodzice często nie wiedzą jak pomóc dziecku. To właśnie z myślą o tych młodych dziewczynach i ich rodzicach „Rozmowy w toku” zorganizowały akcję „Nie daj się zjeść anoreksji!”. Jej celem jest pokazanie jak ograniczać warunki sprzyjające rozwojowi choroby i jak sobie z nią radzić. Poza rozmowami w studiu, uczestnicy programu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez dietetyków i psychologów. Ale na anoreksję zapadają nie tylko kobiety. Program ma nagłośnić, że dotyka ona także panów, o czym rzadziej słyszy się w mediach. O swoich przeżyciach w walce z anoreksją opowie Ewie Drzyzdze specjalny gość programu, Sven Hannawald. Kilka lat temu był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Jako pierwszy wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Szybką i spektakularną karierę przerwał na skutek swoich zmagań z anoreksją i depresją. Do studia zawitają również osoby zawiedzione swoimi związkami i partnerami. Czeka na nich niezwykły sprawdzian! Będą mogły zamienić się drugimi połówkami na 24 godziny, aby sprawdzić jak to jest żyć u boku innego partnera. Czy rzeczywiście lepiej? Tymczasem panie narzekające na dodatkowe kilogramy pod okiem specjalistów postarają się zmierzyć z racjonalną dietą i dużą porcją ruchu. Czy starczy im silnej woli? A samotni i nieśmiali panowie przejdą kurs uwodzenia kobiet. Następnie sami spróbują swoich sił w sztuce flirtowania. Wykrywacz kłamstw nadal w grze! Posłuży już nie tylko badaniu wierności partnerów, ale także sprawdzaniu ich finansowej uczciwości. Prowadząca: Ewa Drzyzga Pracuj i zarabiaj, w wychowanie dzieci mi się nie wtrącaj!
 • Singielka

  Elka szczęśliwa, że opublikowano jej pierwszy tekst, chwali się siostrze. Odkrywa jednak, że jej artykuł został zdjęty przez szefową. Dziewczyna nie poddaje się i postanawia namówić Bajtka- informatyka, żeby po cichu przywrócił jej tekst. Czy Elce się to uda? Tymczasem Natalia z mamą i babcią jadą obejrzeć pałacyk weselny, lądują jednak… w zupełnie innym miejscu… Ku zaskoczeniu Elki szefowa proponuje jej własną rubrykę. Stawia przed nią wyzwanie - pierwsza randka Singielki, którą ma opisać. Tymczasem Sława odkrywa, że jej były mąż Staszek został strażnikiem na jej osiedlu! Mimo próśb i gróźb jej obecny mąż Olgierd nie zgadza się zwolnić Staszka. Ela próbuje znaleźć partnera na pierwszą randkę. Po kolei stara się umówić ze swoimi kolegami, lecz każde jej podejście spala na panewce. Elka się jednak nie poddaje, postanawia zaprosić Tomasza…
 • Dzień Dobry TVN

  „Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła programu – widzowie. To dla nich to wszystko. Codzienne podnoszenie poprzeczki i podejmowanie tematów, które są dla nich ważne. Wysoki poziom niezmiennie utrzymują również prowadzący – Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Magda Mołek, Marcin Meller, Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy nie wyobrażają sobie inaczej rozpoczęcia dnia, niż od słów „Dzień Dobry TVN”.
 • TRWA

  Szpital

  Pacjentem dr Roberta Szewczyka jest budowlaniec, który miał wypadek. Na SOR, razem z przyjaciółką, przyjeżdża jego dziewczyna. Mimo, że kobieta zakochała się w chłopaku, ma zamiar z nim zerwać, ponieważ boi się, że ich związek będzie mało ekscytujący. Pragnie znaleźć dla siebie mężczyznę, który spełniałby jej oczekiwania. Doskonałym kandydatem okazuje się być szef obecnego partnera… Doktor Dominika Gajda przyjmuje 15-latka, który uszkodził sobie kolano. Ojciec pacjenta pragnie, żeby został pływakiem i zmusza go do ciągłych treningów. Dziadek próbuje interweniować i pomóc nastolatkowi. Mężczyzna jednak nie zamierza jednak odpuścić synowi. Zdesperowany chłopak postanawia wrócić na basen z rozbitym kolanem co znacznie pogarsza jego stan zdrowia.
 • Na Wspólnej 15

  Igor ostrzega Elżbietę - wielomilionowy spadek ściągnie na nich kłopoty. Matka Jakuba namawia Elżbietę, żeby przyjęła spadek i zrobiła dobry użytek z pieniędzy. Ela się decyduje - postawi na nogi fundację, którą niegdyś kierowała. Spadek po Jakubie przeznaczy na potrzebujące dzieci. Igor ostrzega ukochaną, że te miliony ściągną na nich kłopoty. Ostrowski skorumpowany? Ostrowski jest bardzo poirytowany awarią sprzętu na swoim oddziale, przez co odwoływane są kolejne operacje! Nieoczekiwanie do ordynatora przychodzi przedstawiciel z ofertą nowego sprzętu medycznego. Na początek współpracy handlowiec proponuje Ostrowskiemu darmowe, dwutygodniowe szkolenie w Miami na Florydzie. Wywiad Sandry i Michela totalną porażką? Sandra z Michelem są bardzo podekscytowani – wyszła ich płyta i dziś mają udzielić wywiadu dziennikarce muzycznej! Kobieta - umówiona przez Hebla - wychwala młodych artystów, dopóki na jaw nie wychodzi, że nawet nie słyszała ich płyty. Sandra i Michel krytykują jej nieprofesjonalne zachowanie. Jaką ocenę da im obrażona dziennikarka?
 • 36,6 2

  Gorąca herbata z pysznym miodem… Niebo w gębie! Spadek formy w ciągu dnia? Dla wielu idealnym rozwiązaniem będzie kawa na wynos, np. w styropianowym kubku. Na kolację idealnie wysmażony stek i kieliszek czerwonego wina. A gdyby dopadło nas przeziębienie, to połączymy „tradycję z nowoczesnością” i weźmiemy czosnek i paracetamol. Wydaje się, że to dobre połączenia, ale czy na pewno? My już wiemy, jaka jest prawda. Sprawdziliśmy to w laboratorium! Widoczne żylki na nogach nie tylko szpecą, ale są również niebezpieczne dla zdrowia. Skąd się biorą i kto jest na nie szczególnie narażony? Odpowiedzi na te pytania udzieli prof. Krzysztof Łabuzek. Chirurg naczyniowy wytłumaczy natomiast, jakimi metodami można się pozbyć żylaków. Efekty jego pracy zobaczycie na własne oczy. Mirka, która przez szpecące nogi żylaki, od lat nie założyła spódnicy, w studiu pojawiła się w sukience do kolan! Przyczyny skoliozy kręgosłupa wciąż nie są do końca znane. Skrzywiony kręgosłup to nie tylko kwestia estetyczna. Wiedzą o tym rodzice 7-letniej Zuzi, która z powodu ucisku kręgosłupa na narządy wewnętrzne, miała już poważne problemy z oddychaniem. Żeby oszczędzić dziecku cierpień, rodzice zdecydowali się na nowatorską operację z użyciem implantu rosnącego. Z pomocą tego systemu można skutecznie wyleczyć skoliozę u dzieci i uniknąć czasem kilkunastu operacji, które do tej pory były konieczne. Czy lekarzom udało się pomóc Zuzi? Odpowiedź poznacie w programie. Co roku polscy lekarze wszczepiają ok. 30 tysięcy różnego rodzaju rozruszników serca. Aktualnie najmniejszym rozrusznikiem jest Micra. Waży około jednego grama, ma 24 mm długości i pracuje już w stu polskich sercach. Kto szczególnie potrzebuje tak małego urządzenia?
 • Szkoła

  Maturzystka Ewa Karasiewicz jest rozczarowana swoim chłopakiem Grześkiem Chojnowskim. Uważa że jest nudny i dziecinny. Osiemastolatka ma duże wymagania i jest przekonana, że tylko dojrzały mężczyzna będzie mógł je spełnić. Ewa zakłada się z przyjaciółką Alą Majerską, że uda się jej poderwać ojca młodszej koleżanki… Licealistka Julka Bukowska jest zakochana w Tomku Porębskim i wszelkimi sposobami stara się o jego względy. Dziewczyna pragnie oddać mu swoje oszczędności na zakup skutera. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że chłopak nie traktuje jej poważnie. Nastolatek zamierza zerwać z nią, jak tylko dostanie od niej pieniądze.
 • Królowa serc

  Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany. Była dziewczyna Nicolasa, córka mafioso Victora de Rosas, popełnia samobójstwo. Wściekły ojciec obwinia chłopaka o śmierć Camili i zleca zabójstwo Nicolasa. W dniu planowanego ślubu z Reiną, Nicolas zostaje postrzelony. Udaje mu się przeżyć, jednak w wyniku knowań Victora trafia do więzienia i znika na osiem lat. Intrygi de Rosas i zakochanej w Nicolasie Estefanii rozdzielają go z Reiną. Jako tajny agent po latach wraca do Las Vegas i dowiaduje się, że jego ukochana właśnie wychodzi za mąż za Victora. Gdy Nicolas staje w drzwiach kościoła, Reina, nie zważając na złożoną właśnie przysięgę małżeńską, wybiega za ukochanym. Właśnie wtedy dochodzi do tragicznego wypadku… Gdy Reina budzi się ze śpiączki, okazuje się, że straciła pamięć.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
 • Absurdy drogowe 6

  Droga główna zamknięta słupkami, a kierowcy już znaleźli na to sposób - pokażemy nietypowy wrocławski objazd nieudanej inwestycji. Syrenkę S201 narazimy też na typowy polski offroad tuż za strefą ograniczenia prędkości do 30 km/h w Piecowicach. Wołczyn zaskoczy nas rondem na zakręcie, Krasiejów - wejściem na wiadukt zagrodzonym barierą, a Siedlce - drzewem na środku drogi. Kamil i Krzysiek przyjrzą się też kwietnikom pełniącym rolę szykany w Nidzicy, połowicznej "zebrze" w Łodzi, latarniom oświetlającym rów w Elblągu i zagadkowej ścieżce rowerowej w Wyszkowie. Na koniec Kędzierzyn-Koźle i znaki informujące o... nieistniejących progach zwalniających!
 • Na przekór przeznaczeniu

  Gertrudis i Armida to dwie siostry, mające kompletnie różne charaktery. Po śmierci rodziców opiekę nad nimi przejęła ciotka, Luzmilla, która zmusiła dziewczyny do pracy w jej restauracji. Dorastające siostry mają dosyć jej podłego i despotycznego charakteru. Dowiadują się również, że ciotka ma zamiar oddać je pod opiekę swojego kochanka. Postanawiają więc uciec z wyspy i rozpocząć własne życie. Jednak skomplikowany plan nie zostaje uwieńczony sukcesem. Gertrudis podczas kłótni z ciotką doprowadza do pożaru restauracji. Widząc to, Armida myśli, że dziewczyna zginęła. Dwadzieścia lat później. Armida pracuje jako służąca w domu bogatego Ismaela Herrery. Zamierza jednak porzucić posadę i otworzyć szkołę tańca, o czym marzyła od dawna. Gertrudis zaś założyła rodzinę wraz z mężczyzną, który zajął się nią po ucieczce z wyspy. Teraz jest on właścicielem firmy transportowej i właśnie przekazuje interes swoim synom. Od tragicznych wydarzeń z ich młodości siostry nie miały ze sobą kontaktu. Czy teraz, po długiej rozłące, los da im okazję do spotkania i odbudowania więzi?
 • Szkoła

  Magda Wróbel spotyka się z Jonatanem Klimkiem z licealnej 1 c. Dziewczyna jej brata Konrada, proponuje nastolatce dopalacze. Gimnazjalistka od razu zażywa je w szkolnej toalecie i zaczyna się bardzo źle czuć. W ciężkim stanie trafia do szpitala. Konrad obwinia o wszystko jej chłopaka i planuje zemstę… Ela Nowik wraz z Wackiem Mrozińskim tworzą discopolowy duet „Ela i Janusz”. Są podekscytowani, ponieważ mają udzielić wywiadu portalowi muzycznemu. Niestety chłopak nie dotarł na czas i wywiad został odwołany. Wściekła dziewczyna wyrzuca Wacka z zespołu i ogłasza casting na nowego wokalistę.
 • Ukryta prawda

  Dorota (30) jest recepcjonistką na siłowni, mieszka z synem (Michał, 8) i matką (Helena, 59). Kobieta jest często podrywana w pracy. Jeden z jej adoratorów, trener personalny Roman (32), jest szczególnie natrętny, ale Dorota nie zwraca na niego najmniejszej uwagi. Nie szuka na siłę związku, a poza tym mało rozgarnięty mięśniak nie jest w jej typie. Wkrótce Dorota poznaje Jacka (33) – niezdarnego, ale uroczego intelektualistę. Jacek szybko łapie dobry kontakt z synem Doroty. Dorota – wiedząc, że Michałowi bardzo brakuje ojca – zaczyna spotykać się z Jackiem. Roman, który uważa Jacka za ofermę i mięczaka, nie potrafi się z tym pogodzić. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że Jacek został skazany, ma wyrok w zawieszeniu. Mężczyzna tłumaczy, że założył własną firmę, ale źle ocenił ryzyko i dlatego nie płacił podatków – żałuje tego. Dorota przestaje mu ufać. Nie wie, czy powinna dalej się z nim spotykać. Czy problemy z prawem to jedyna tajemnica Jacka?
 • wieczór
 • Szpital

  Doktor Michał Morawski przyjmuje kobietę pogryzioną przez zwierzę. Pacjentka chciała zdradzić swojego męża, ponieważ ten od lat jej nie docenia. Mężczyzna o wszystkim się dowiaduje i postanawia zemścić się na małżonce… Doktor Anna Nowicka przyjmuje na oddział 7-latka, który spadł ze schodów. W szpitalu okazuje się, że jego ojciec i 20-letnia opiekunka mają romans. Kiedy mężczyzna podejmuje decyzję o rozwodzie, zazdrosna kobieta zmusza syna żeby skłamał, że to kochanka męża go skrzywdziła. Podczas awantury maluch ucieka ze szpitala…
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Na Wspólnej 15

  Zimiński zdradzi żonę? Danka wyjeżdża do chorej matki. Tymczasem Marek wciąż myśli o pocałunku z Natalią. Okazuje się, że ona także. Popławska wyznaje, że liczy na jego odwiedziny. Przez cały dzień Marek jest bardzo rozkojarzony. Czy potrafi się oprzeć takiej pokusie? Michel z Sandrą skazani na sukces, za to Eliza na porażkę! Sandra i Michel otrzymują od recenzentki fantastyczną ocenę płyty! Teraz muszą pomyśleć o wideoklipie. Tymczasem Elizę czeka spotkanie z nowym szefem. Niestety, przed wejściem do biura dziewczyna zostaje bez części garderoby! Ale najgorsze dopiero przed nią… Co kombinuje Beata? Tomek odwiedza Beatę, która sprzedaje kawę na nadwiślańskiej plaży. Dziewczyna jest mile zaskoczona. Pociesza Nowaka mówiąc, że po ucieczce Anastazji wszystko się jakoś ułoży. Wyznaje, że też jest samotna, ale jakoś sobie radzi. Tomek jest wdzięczny Beacie za przyjacielską rozmowę i prosi ją o numer telefonu.
 • 19 +

  Zuzie bardzo zależy, aby Kacper zaprzyjaźnił się z Iwoną Małkowską, jednak ten jest w stosunku do niej bardzo nieufny. Spotykają się we trójkę i niefortunny przypadek sprawia, że chłopak przekonuje się do dziewczyny. Co będzie powodem nabrania sympatii do nowej współlokatorki? Rafał i Pola nadal prowadzą swój biznes sprzedając jedzenie z foodtrucka. Niestety dziewczyna coraz gorzej się czuje, ponieważ od dłuższego czasu jest poważnie przeziębiona. W wyniku złego samopoczucie trafia na SOR. W szpitalu okazuje się, że nowa miłość Rafała nie tylko ma zapalenie płuc, ale także jest w ósmym tygodniu ciąży…
 • W dobrym stylu 3

  Jesień w pełni, a to oznacza, że sezon na przeziębienia także, czas więc zadbać o odporność. Można to zrobić na wiele sposobów i wcale nie musimy szpikować się lekami i syntetycznymi witaminami. Małgorzata Rozenek – Majdan w pierwszej kolejności porozmawia z lekarzem o tym, jak się zabezpieczyć przed wirusami, czy warto się szczepić i zażywać witaminy. Łukasz Durajski, lekarz, odpowie na wszystkie te pytania. Czasem jednak, aby wspomóc odporność, wystarczy spokojnie i bezstresowo spędzony dzień oraz domowa nalewka na przeziębienie. Prowadząca program postanowiła więc ze swoim gościem, Izą Kulińską, autorką bloga smaczna pyza, zaopatrzyć spiżarnię w domowe przetwory. Czasem warto sięgnąć po kapustę kiszoną zamiast po kapsułkę z witaminą C. No i oczywiście koniecznie jesienią trzeba wybrać się na grzyby, ale najlepiej z kimś, kto potrafi je niezawodnie rozpoznawać. Z Justynem Kołkiem, grzyboznawcą, Małgosia może być pewna, że to, co przyniesie do domu, nie zagrozi zdrowie i życiu jej oraz jej bliskich…a o pomyłkę niestety bardzo łatwo! Las to nie tylko miejsce na jesienne spacery, niestety to także realne zagrożenie, czyli kleszcze, które przenoszą wiele niebezpiecznych chorób, m.in. boleriozę. O tym, jak zabezpieczyć się przed kleszczami oraz o symptomach, jakie towarzyszą chorobom odkleszczowym, prowadząca program porozmawia z Martą Hajdul – Marwicz, doktorem nauk medycznych WUM i parazytologiem, która o kleszczach wie wszystko. Jesień to nie tylko przeziębienia, choć oczywiście sezon temu sprzyja, to także wspaniałe owoce i warzywa, które są źródłem wielu witamin. Zanim więc sięgniemy po chemiczne leki, spróbujmy znaleźć domowe sposoby na zwiększenie odorności.
 • Diagnoza

  Anna zna swoje prawdziwe nazwisko – Anna Leśniewska i wie, że jest lekarzem. Usiłuje dotrzeć do informacji na jakiej uczelni studiowała. Wolski prosi znajomych z akademii w Gdańsku i Szczecinie, by się czegoś dowiedzieli. Nowak orientuje się, że tajemniczy klucz, który znalazła w torebce jest kluczem do pokoju hotelowego. Anna i Michał udają się na miejsce. Okazuje się, że recepcjonista pamięta Nowak! Anna chce odzyskać swoje rzeczy. Niestety mężczyzna twierdzi, że zabrał je jej mąż... Wolski otrzymuje informację od swego znajomego - Anna studiowała w Gdańsku! Kolega zdobywa też adres rodzinnego domu Nowak. Anna jest bardzo podekscytowana. Razem z Michałem jedzie na Mazury, do miasteczka, z którego pochodzi. W trakcie jazdy Anna zauważa u Wolskiego niekontrolowane drganie dłoni. Michał wyznaje, że jego matka cierpi na SLA, a on boi się że odziedziczył wadliwy gen i właśnie ma początkowe objawy... Artmanowie mają dzień wolny. Spędzają go razem z dziećmi. Jan chce udowodnić Marcie, że wszystko jest w porzadku i uśpić jej czujność. Udaje mu się. Pacjentka Lucyna Siwiak jest oburzona, że doktor Wolski nie będzie jej operował. Nie zgadza się na innego chirurga. W końcu udaje się namówić Siwak, by zajął się nią Rafał. Starsza pani ma słabość do przystojnych młodych mężczyzn. Siostra Anny, Beata, przyjmuje ją bardzo chłodno. Anna jest zaskoczona. Nieoczekiwanie, pracująca w salonie fryzjerskim u Beaty, dziewczyna zaczyna rodzić. Wolski i Anna muszą odebrać poród na miejscu. Pojawiają się komplikacje. Czy uda się im uratować matkę i dziecko? Anna w rozmowie z Beatą dowiaduje się o sobie wstrząsających rzeczy, jest zszokowana i przytłoczona swoją przeszłością...
 • Doradca smaku-Afrykański sposób na główkę kapusty

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Kuba Wojewódzki 12

  Król TVN powraca w świetnej formie, z językiem ciętym jak brzytwa, garścią autorskich złotych myśli oraz sypiącymi się z rękawa dowcipami. Kogo tym razem zaprosi na swoją skórzaną kanapę? Zarówno wielcy artyści, kroczący majestatycznym krokiem po czerwonym dywanie, jak i aspirujący celebryci prężący się na ściankach marzą, by otrzymać zaproszenie do programu Kuby. To pewnego rodzaju wyznacznik statusu w show biznesie, „namaszczenie” na prawdziwą pierwszoligową gwiazdę. Szczęśliwcy, którym się to uda, stają do trudnej walki z kontrowersyjnym królem TVN. Mierzą się w bitwie na słowa, żarty, przytyki i cięte riposty. Kto znokautuje Kubę w tym sezonie, a kto padnie jak drzewo po wycince w Puszczy Białowieskiej? Przekonamy się w jesiennych odcinkach talk show.
 • Zakup kontrolowany: pierwszy samochód

  Bartek to młody kierowca, który chce, by jego pierwszy samochód był wyjątkowy, miał sportowe zacięcie i pasował do jego charakteru. Maksymalnie może wydać 18 tysięcy złotych - która z trzech propozycji Adama Kornackiego podbije jego serce?
 • Doradca smaku-pudding z kaszy manny ze smażoną chałką i truskawkami

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Na przekór przeznaczeniu

  Gertrudis i Armida to dwie siostry, mające kompletnie różne charaktery. Po śmierci rodziców opiekę nad nimi przejęła ciotka, Luzmilla, która zmusiła dziewczyny do pracy w jej restauracji. Dorastające siostry mają dosyć jej podłego i despotycznego charakteru. Dowiadują się również, że ciotka ma zamiar oddać je pod opiekę swojego kochanka. Postanawiają więc uciec z wyspy i rozpocząć własne życie. Jednak skomplikowany plan nie zostaje uwieńczony sukcesem. Gertrudis podczas kłótni z ciotką doprowadza do pożaru restauracji. Widząc to, Armida myśli, że dziewczyna zginęła. Dwadzieścia lat później. Armida pracuje jako służąca w domu bogatego Ismaela Herrery. Zamierza jednak porzucić posadę i otworzyć szkołę tańca, o czym marzyła od dawna. Gertrudis zaś założyła rodzinę wraz z mężczyzną, który zajął się nią po ucieczce z wyspy. Teraz jest on właścicielem firmy transportowej i właśnie przekazuje interes swoim synom. Od tragicznych wydarzeń z ich młodości siostry nie miały ze sobą kontaktu. Czy teraz, po długiej rozłące, los da im okazję do spotkania i odbudowania więzi?
 • Ukryta prawda

  Dorota (30) jest recepcjonistką na siłowni, mieszka z synem (Michał, 8) i matką (Helena, 59). Kobieta jest często podrywana w pracy. Jeden z jej adoratorów, trener personalny Roman (32), jest szczególnie natrętny, ale Dorota nie zwraca na niego najmniejszej uwagi. Nie szuka na siłę związku, a poza tym mało rozgarnięty mięśniak nie jest w jej typie. Wkrótce Dorota poznaje Jacka (33) – niezdarnego, ale uroczego intelektualistę. Jacek szybko łapie dobry kontakt z synem Doroty. Dorota – wiedząc, że Michałowi bardzo brakuje ojca – zaczyna spotykać się z Jackiem. Roman, który uważa Jacka za ofermę i mięczaka, nie potrafi się z tym pogodzić. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że Jacek został skazany, ma wyrok w zawieszeniu. Mężczyzna tłumaczy, że założył własną firmę, ale źle ocenił ryzyko i dlatego nie płacił podatków – żałuje tego. Dorota przestaje mu ufać. Nie wie, czy powinna dalej się z nim spotykać. Czy problemy z prawem to jedyna tajemnica Jacka?
 • Rozmowy w toku

  Na widzów sztandarowego programu TVN czeka wiele ciekawych tematów! Po pierwsze – startuje akcja zorganizowana przez redakcję „Rozmów w toku” - „Nie daj się zjeść anoreksji!”, w ramach której specjalnym gościem Ewy Drzyzgi będzie Sven Hannawald, światowej sławy niemiecki skoczek narciarski. Po drugie - uczestnicy programu nie tylko opowiedzą swoje historie i podzielą się problemami w studiu, ale również poza nim otrzymają wsparcie i pomoc. Po trzecie – możemy spodziewać się wielu nieporuszanych tematów, wyjątkowych i oryginalnych gości oraz ciekawych rozwiązań ich rozterek. Ewa Drzyzga już wielokrotnie rozmawiała z kobietami i dziewczynami cierpiącymi na anoreksję. Niektórym udało się pomóc, ale inne nie były gotowe stanąć do walki z wyniszczającą chorobą. Niestety, cierpi na nią coraz więcej nastolatek, a ich rodzice często nie wiedzą jak pomóc dziecku. To właśnie z myślą o tych młodych dziewczynach i ich rodzicach „Rozmowy w toku” zorganizowały akcję „Nie daj się zjeść anoreksji!”. Jej celem jest pokazanie jak ograniczać warunki sprzyjające rozwojowi choroby i jak sobie z nią radzić. Poza rozmowami w studiu, uczestnicy programu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez dietetyków i psychologów. Ale na anoreksję zapadają nie tylko kobiety. Program ma nagłośnić, że dotyka ona także panów, o czym rzadziej słyszy się w mediach. O swoich przeżyciach w walce z anoreksją opowie Ewie Drzyzdze specjalny gość programu, Sven Hannawald. Kilka lat temu był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Jako pierwszy wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Szybką i spektakularną karierę przerwał na skutek swoich zmagań z anoreksją i depresją. Do studia zawitają również osoby zawiedzione swoimi związkami i partnerami. Czeka na nich niezwykły sprawdzian! Będą mogły zamienić się drugimi połówkami na 24 godziny, aby sprawdzić jak to jest żyć u boku innego partnera. Czy rzeczywiście lepiej? Tymczasem panie narzekające na dodatkowe kilogramy pod okiem specjalistów postarają się zmierzyć z racjonalną dietą i dużą porcją ruchu. Czy starczy im silnej woli? A samotni i nieśmiali panowie przejdą kurs uwodzenia kobiet. Następnie sami spróbują swoich sił w sztuce flirtowania. Wykrywacz kłamstw nadal w grze! Posłuży już nie tylko badaniu wierności partnerów, ale także sprawdzaniu ich finansowej uczciwości. Prowadząca: Ewa Drzyzga Pracuj i zarabiaj, w wychowanie dzieci mi się nie wtrącaj!
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • W dobrym stylu 3

  Jesień w pełni, a to oznacza, że sezon na przeziębienia także, czas więc zadbać o odporność. Można to zrobić na wiele sposobów i wcale nie musimy szpikować się lekami i syntetycznymi witaminami. Małgorzata Rozenek – Majdan w pierwszej kolejności porozmawia z lekarzem o tym, jak się zabezpieczyć przed wirusami, czy warto się szczepić i zażywać witaminy. Łukasz Durajski, lekarz, odpowie na wszystkie te pytania. Czasem jednak, aby wspomóc odporność, wystarczy spokojnie i bezstresowo spędzony dzień oraz domowa nalewka na przeziębienie. Prowadząca program postanowiła więc ze swoim gościem, Izą Kulińską, autorką bloga smaczna pyza, zaopatrzyć spiżarnię w domowe przetwory. Czasem warto sięgnąć po kapustę kiszoną zamiast po kapsułkę z witaminą C. No i oczywiście koniecznie jesienią trzeba wybrać się na grzyby, ale najlepiej z kimś, kto potrafi je niezawodnie rozpoznawać. Z Justynem Kołkiem, grzyboznawcą, Małgosia może być pewna, że to, co przyniesie do domu, nie zagrozi zdrowie i życiu jej oraz jej bliskich…a o pomyłkę niestety bardzo łatwo! Las to nie tylko miejsce na jesienne spacery, niestety to także realne zagrożenie, czyli kleszcze, które przenoszą wiele niebezpiecznych chorób, m.in. boleriozę. O tym, jak zabezpieczyć się przed kleszczami oraz o symptomach, jakie towarzyszą chorobom odkleszczowym, prowadząca program porozmawia z Martą Hajdul – Marwicz, doktorem nauk medycznych WUM i parazytologiem, która o kleszczach wie wszystko. Jesień to nie tylko przeziębienia, choć oczywiście sezon temu sprzyja, to także wspaniałe owoce i warzywa, które są źródłem wielu witamin. Zanim więc sięgniemy po chemiczne leki, spróbujmy znaleźć domowe sposoby na zwiększenie odorności.
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Szkoła

  Magda Wróbel spotyka się z Jonatanem Klimkiem z licealnej 1 c. Dziewczyna jej brata Konrada, proponuje nastolatce dopalacze. Gimnazjalistka od razu zażywa je w szkolnej toalecie i zaczyna się bardzo źle czuć. W ciężkim stanie trafia do szpitala. Konrad obwinia o wszystko jej chłopaka i planuje zemstę… Ela Nowik wraz z Wackiem Mrozińskim tworzą discopolowy duet „Ela i Janusz”. Są podekscytowani, ponieważ mają udzielić wywiadu portalowi muzycznemu. Niestety chłopak nie dotarł na czas i wywiad został odwołany. Wściekła dziewczyna wyrzuca Wacka z zespołu i ogłasza casting na nowego wokalistę.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • 19 +

  Zuzie bardzo zależy, aby Kacper zaprzyjaźnił się z Iwoną Małkowską, jednak ten jest w stosunku do niej bardzo nieufny. Spotykają się we trójkę i niefortunny przypadek sprawia, że chłopak przekonuje się do dziewczyny. Co będzie powodem nabrania sympatii do nowej współlokatorki? Rafał i Pola nadal prowadzą swój biznes sprzedając jedzenie z foodtrucka. Niestety dziewczyna coraz gorzej się czuje, ponieważ od dłuższego czasu jest poważnie przeziębiona. W wyniku złego samopoczucie trafia na SOR. W szpitalu okazuje się, że nowa miłość Rafała nie tylko ma zapalenie płuc, ale także jest w ósmym tygodniu ciąży…
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  W tym sezonie na wokandę sądu karnego wpłyną nowe sprawy, niejednokrotnie dotyczące bardzo młodych ludzi. Aż trudno uwierzyć, że mogli dopuścić się tak okrutnych czynów. Teraz ich los spoczywa w rękach sędzi Anny Marii Wesołowskiej, która na podstawie dowodów prokuratora, argumentów adwokata i relacji świadków dokładnie zbada każdą sprawę, aby wydać sprawiedliwy wyrok.
dalej